מערכת מג"ב NET

מתנדב/מועמד יקר/ה שלום.
 
כללי:
מערכת מג"ב.נט פותחה ע"י קבוצת מתנדבים שאכפת לה ומעבר לפעילות השוטפת ביחידות השונות גם שמה לה למטרה לסייע לאזרחים איכותיים נוספים להצטרף לכוח הלחימה בפשיעה ובתאונות הדרכים.
 
נזכיר שוב ונדגיש - אתר זה אינו משוייך למשטרת ישראל אלא יוזמה של מתנדבים למען מתנדבים - גיוס, גיבוש, רווחה והכל ברוח הציונות.
 
מקימי האתר:
אורן רבינו, מגיע מתחום משרדי הפרסום, המדיה, האינטרנט שיווק ועוד. לשעבר מפקד יחידה ורכז גיוס מרחב יפתח, הביא כלים מעולמות השיווק מהם הוא מגיע והטמיע בגיוס - בעל ניסיון רב בגיוס מתנדבים לתנועה, סיור, בילוש, יחידות האופניים ועוד.
 
קובי שמואלי, בעל ניסיון רב בחברות הייטק, בפיתוח מערכות וכיום סמנכ"ל מערכות מידע בחברת הייטק מובילה, האיש עם היכולות והכלים שפיתח את מערכת ניהול היחידה שכל מטרתה היא לאפשר למפקד לנהל את היחידה שלו באופן שיתן למתנדב לפעול בצורה נוחה יותר ביחידתו. החל משלב הגיוס, ההכשרה ועד לשיבוץ נוח ויעיל למשמרות ביחידה.
 
גיוסים:
בהמשך לבעיית המחסור בכוח אדם איכותי בכלל היחידות, לאור ניסיון רב בגיוסים, נתגלו מספר נתונים מעניינים:
1. ישנם אזרחים שאינם יודעים שניתן להתנדב ולפעול ביחידות שונות ובמדים.
2. למפקדי יחידות אין כוח פרסומי להגברת הגיוסים.
3. אלו שמעוניינים להתנדב, כלל אינם יודעים אל מי לפנות.
4. למפקדי יחידות חסרות הכלים של "ניהול גיוס" - איסוף פניות מועמדים, כלים לריכוז וסינון הדאטה, ביצוע מעקב הליך הגיוס, הכשרות הסמכות ועוד...
5. עקב מיעוט מועמדים לקורס, זמן הפתיחה של קורסים מתעכב.
 
וכאן נכנסת לתמונה מערכת מג"ב.נט. האפשרות לרישום מועמדים חדשים במערכת חדשנית וחכמה והפנייתם למפקדי היחידות ברחבי הארץ, פותחת את האפשרות ליצרת קשר ישיר ולגיוס מהיר ופורה.
לאחר רישום, פרטי המועמד עוברים למפקד הרלוונטי ביחידה המתאימה בגזרתו של המועמד ומשם להליך גיוס במידה ונמצא מתאים. וכמובן ניתנים למפקד כלים למעקב הגיוס וההכשרה...
כמובן, בעקבות ריבוי מועמדים, הליכים אלו מאפשרים הקדמת פתיחתו של קורסי היח"מ.
 

מערכת ניהול יחידה אולטימטיבית:
מעבר לשיבוץ לפעילות, המערכת היא כלי נוסף לרווחת המתנדבים. דרכה יכולים המתנדבים ליצור קשר אחד עם השני ולהתעדכן בפורום ארצי או יחידתי מאובטח חדשני, לתאם פעילויות, לקבל הזמנות להרצאות העשרה/הדרכה ועוד - שוב - כל זאת בשביל רווחת המתנדבים!

ביטחון המידע:
דבר אחד חשוב היה לנו לציין והוא ביטחון המידע!
נכון, המערכת מאובטחת ונכון, התקשורת היא מוצפנת יחד עם זאת אין לשתף מידע מסווג, לא על מבצעים/יחידות פעילויות ועוד. לידיעה, כל מידע אפילו כללי שנחשפת עליו, עליך לשמור עליו ואין להעבירו לאנשים שאינם מתנדבי משטרה פעילים.

שמירה על ביטחון שדה היא דרישה בסיסית אלמנטרית חשובה ביותר מתבקשת!
על כן בלחיצה על כפתור "אני מסכים" את/ה מתחייב/ת בזאת לשמור על המידע אליו את/ה נחשפים אליו!

בברכה, צוות מג"ב.נט.
"כי פטריוטיות וציונות אינן מילים גסות"...

BlueNet System v3.5 - Copyright (C) 2011-2021 Kobi Shmueli and Oren Rabeynu.
SVN Information: $Id: about.php 307 2021-06-12 21:44:45Z kobi $